HÜSEYİN AVNİ DANYAL fun club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım

3 posters
YazarMesaj
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın
İş veHobiler : öyrenci.hobim Hüseyin abi :))))
Lakap : Günka

A.B.S.K 3 bölüm  3 kısım Empty
MesajKonu: A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım   A.B.S.K 3 bölüm  3 kısım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 2:39 am

ODA – 2

Bulut yeni yerine yerleşmiştir…ilk önce büyükler (ali – davut – fuat –memati) girer içeri…başına dizilirler…
M: (gülerek)…ortak valla ödümüzü patlattın haa…ölceğim aklıma gelirdi de senin için bu kdr korkucağım aklıma gelmezdi…
B: (o da güler)…ne o ortak…bakıyorum hiç sevinmiosun ölmediğime…
M: (kimsenin lafa karışmamış olması mucizedir şu anda) o nası laf gülüm…
F: bulut, şekerim bakıyorum da şakacı kimliğinden bişey kaybetmemişsin…
B: (ona da laf yetiştirir)…ee fuat bey…malum birilerinden kan almışız iyice arttı bazı şeylerin dozu
Herkes bi gülüşür…
A: bulut…çok geçmiş olsun kardeşim valla bi an önce iyileşirsin umarım
B: valla ali bey şimdi siz burdasınız davut bey burda fuat bey burda…snra çok sevgili ortağım da burda…ohoo ben 1 ay yatarım burda
D: (güler)…o zmn kendimizi bi arabanın önüne mi atsak çocuklar napsak…ya de adam tutup kendimizi mi vurdursak??
B: (aa ama ifadesiyle bakar)
D: aa hep sen mi yapıcaksın şakaları bulut
B: (gülerken yaraları acmışıtır yüzünü ekşitir)
D: tamamm bu kadar şaka yeter güldük eğlendik…hadi çıkalım artık da diğer ziyaretçilere ayıp olmasın di mi
Herkes arkasını dönüp çıkarken fuat duraklar…bulutun yanına gider oturur…
F: (merakla)…bulut şekerim
B: evet fuat bey
F: ya sana bişi sorucam…sence bu naz nası bi kız??
B: (güler)…hıhıhıhıhı bana mı soruyosunuz fuat bey…yoksa siz yaptıklarını görmediniz mi
F: (dalgın dalgın)…gördüm şekerim gördüm
B: (çöpçatan ifadesini takınır)…oo pek bi etkilenmişe benziyosunuz
F: (sevinir derdini anladığına)…etkilenmemek mümkün mü sence??…ben sana şeyi sorucam aslnda
B: (anlamıştır)…”ben onu nasıl etkilerim” diyosunuz di mi
F: haah tam da buydu işte…
B: valla tek bildiğim fuat bey…neyseniz öyle davranın…ekstra bişi yapmayın kızı tavlıycam derken uzaklaştırabilirsiniz çünkü…
F: (duraklar)…ama ben neysem öyle davranırsam daha kötü olur ki
B: (göz kırpar)…olmaz fuat bey…güvenin bana
F: (gülümser)…peki bakalm senin dediğin olsun şekerim…ama sen de beni o kadar kötü anlatma kıza olur mu
B: (alınır)…aaaa aşk olsun fuat bey ne kötülüğünüzü gördüm ki anlatıyım
F: yani…eski şeyleri…
B: yok fuat bey siz beni tanımıyo musunuz
F: tanıyorum şekerim tanıyorum da ille söyliycem ya ben ondan…yoksa sana güvenmediğimden diil
B: (gülümser)…anladım fuat bey
F: hadi şekerim ben de çıkıyım…millete yol vermek lzm di mi…(diyip odadan çıkar…bulutun yüzünde de sinsi bi gülümseme vardır şimdi=)))

KORİDOR

Fuat da nihayet çıkmıştır…naz yine ters ters bakar ona içeri girerken…
Gün: (nazı iter arkasından…nazsa hala fuata ters ters bakmaya devam ediodur)…kuzummm hadiiii…
N: (zorla da olsa içeri girer kızlarla birlikte)

ODADA

B: (neşeyle karşılar onları)…işte bnm meleklerim bee…charlie’ninkiler de melek mi canım gelsin de göriim onları ben…
Gün: (güler)…saol abi iltifat ediosun
N: (hiç sesini çıkarmıo muzur muzur gülüodur)
B: aa kızlar rica ederim…kahraman olan sizlersiniz…
Giz: (iştee hayatının potunu kırmak üzere)…abi asıl kahraman olan aramızda duruyo…(ve kırdı=))
N: (gözlerini devirir)…of abi şunlara bişey söyle ya bna saatlerdir kahraman muamelesi yapıolar…
B: (hayret eder)…niye diil misin… “kanka”??
N: (işte şimdi afallamıştır)…kanka??
B: (hii naptım beennn…battı balık yan gider napalm)…ee şey…(bu sırada günelle gizem kendi aralarında birbirlerine bakışırlar “eyvah yandık” diye)…doktor dedi ki…artık damarlarımda dolaşan kanın büyük kısmı sana aitmiş…
N: (söylenir kendi kendine)…hay ben o doktorun…
Gün: (nazı uyarır)…heey ama…
N: (cevap versin diye büyük ilgiyle ona bakan buluta döner)…evet abi…doğru söylemiş…
B: (mutlu bi ifadeyle)..hmmm…ee bundan snraki hukukumuz daha farklı olucak demek ki??
Giz: (kırdığı pot yetmiomuş gibi bi de lafa karışır)…nası yani “farklı”??
B: ee malum kanka olduk artık gizemcim…bir elmanın iki yarısıyız artık biz (naza göz kırpar)
N: (güler)…valla sen öyle diosan öyle olsun abi…
B: (kızar)…abi yok bundan snra… “kanka”
N: (düzeltir kendi kendini)…tamamdır “kanka”
Gün: (kısa bi sessizlikten snra konuyu değiştirir)…sen iyisin di mi
B: eh iyiym günelcim ya napalm ölmedik yaşıyoruz işte…iyi sayılırım heralde di mi
Giz: maşallah abi turp gibisin yaa gören de inanmıycak yani vurulduğuna fln
B: (güler)…saol gizemcim…ya kızlar…çok saolun…
Gün: abi ne demek o öyle…hem biz bişey yapmadık ki kapında dua ettik sadece iyi olasın diye…herşeyi naz yaptı
N: (artık sinirlenmiştir sürekli bu konunun gündemde olmasına)…güneeell!!!
B: (sakin sakin)…aa kanka sakin ol…bu ne sinir yahu…
Giz: abi bugün böyle üstündeler bunun ne desek sinirlenio…hele fuata neler yaptı adamın gıkı çıkmıyo allahtan
B: (kendi kendine)…çıkmaz tabi…
N: (duymuştu bulutun dediğini)…pardon abi bişey mi dedin??
B: abi??
N: yani…kanka…bişey mi dedin
B: (saklar)…yoo demedim bişey…
N: (mahçup olur)…haa peki o zmn…
B: (günelin dediğini unutmamıştır)…olsun günelcim dualarınız da işe yaradı baksanıza burdayım…hem kötülere bişi olmaz takmayın kafanıza...iyiyim ben
N: (bu lafına kızar)… “kanka”…sen kötü bi adam diilsin ki
B: (hadi ya)…ya, öyle mi düşünüyosun…
N: (toparlar)…yani, az çok biliyorum karıştığın işleri…seninkiler daha çok böyle hani küçük çocuklar olur ya böyle…çok yaramaz ama çok sevimli olurlar…sevimliliklerinden hoş görülür yaptıkları yaramazlıklar…sen bence öylesin…
B: (hoşuna gitmiştir söylediği şey)…hmmm…şeytan tüyü var sende diosun yani
N: (göz kırpar)…aynen öyle kanka…
Giz: (kızlara döner)…kızlar…hadi biz de çıkalm artık bulut abi dinlensin biraz
B: benim bi şikayetim yok ama…(tabi olmaz buldun taşşşşş gibi kızları seni hınzır seniiii=))))
Gün: abi cidden sen de biraz dinlen…biz de dinlenelim…yaklaşık 24 saattir uyumuyoruz…
N: (kızar)..amaaan uykucu kesildiniz başımıza
Giz: aaa diyene bak…sizi akşam 7lerde hastane koridorundan topladığımız günleri de biliyoruz…hadi yürüyün bakalm…
B: (naza seslenir)…naz bi dakka dursana
N: (kızlara)…kızlar çıkın siz ben geliyorum…(buluta)…efendim abi
B: gel şöyle otur yamacıma…(diye sandalyeyi gösterir)
N: (kızlar çıkıp kapıyı kapattıktan snra gelir oturur sandalyeye)…seni dinliyorum…
B: (sakin bi ses tonuyla konuşur)…bna sorduğun şeyi duydum…
N: (allah allah)…neyi??
B: ben öbür taraftayken…bana sordun ki “neden ben??...neden bana öyle baktın?”
N: (eyvaah yakalandık)…
B: hala merak ediyomusun niye olduğunu??
N: (kekeler)…ee şey…yani…evet…
B: (gülümser)…kapıya yığıldığımda koltuğun üstünden uçarak yanıma geldiğini gördüm
N: (gülümser o da)
B: (devam eder)…dedim ki beni kurtarsa kurtarsa bu kız kurtarır…öyle bi gelişin vardı ki üstüme…eğer olur da tekrar aranıza dönmezsem diye…birazdan göstericeğin yoğun çaba için sana şimdiden teşekkür etmiş olmak içindi…
N: (gülümsüyodur hala)…ama döndün…
B: (güler)…evet döndüm….sayende…
N: (bozulur)…abi bak cidden bunu ikide bir kafama kakıcaksan ben yokum bu işte…
B: biliyorum gülüm…kafana kakmak için diil…sadece teşekkür etmek için kelimelerimin yetmiyceğini anlaman için…
N: (yine gülümser…elini uzatır)…anlıyorum seni ben kanka…(göz kırpar)…çak bakim…
B: (uzanıp yapıştırır nazın eline bi tane)…
N: (eli acımıştır)…oww…güçlüymüşsün de…(sorma kuzu bee taşı sıksa suyunu çıkarır allah canımı alsın=)))
B: eee naparsın kanka…yaşımız geçti belki ama mihrap hala yerinde gördüğün gibi…
N: (kahkaha atar)…ahahahhahaha…kendine haksızlık ediosun abi…şu halinle taksimde dolaşsan kaç kız sana dönüp dönüp bakar “vaay o neydi bee” diye bilio musun sen…rica edicem böyle şeylere girmeyelim…
B: (yine hoşuna gider söylediği)…hıhhıhı saolasn nazcım…ha bu arada
N: (tam ayaklanmıştır dışarı çıkıodur)…evet??
B: fuata dikkat et…
N: (şaşırır)…nasıl??
B: dikkat et diyorum…çok ters davranma olur mu??
N: yooo ters davranmıyorum ki ztn..(aman iyi ki ters davranmıyosun be naz=)))…da niye??
B: (çöpçatan seniiii=))…işte…davranma yeter….
N: iyi peki kanka seni mi kırıcam…hadi ben çıkıyım da sen biraz dinlen…
B: eywallah…

KORİDORDA

Gün: (gizemi azarlar)…kzm azcık lafına sözüne dikkat etsene içerde ettiğin laf neydi öyle??
Giz: hangisi??
Gün: (kızar)…tabi o kdr çok ki sorarsın böyle hangisi diye
Giz: (utanır)
Gün: kuzu naz bize tembihlemedi mi bişey söylemeyin yumurtlamayın diye…ne diye diosun ki asıl kahraman aramızda duruyo die…
Giz: (utanıodur hala)…ya ne biliyim ben ağzımdan kaçtı…
N: (bu sırada içeriden çıkmıştır…hemen önünde olan diyaloğa karışır)…iyi bi dahaki sefere ağzını bantla da bişeyler kaçmasın olur mu…
Giz: (bişey söylemez…)
N: (günele)…saol kuzum ya bni büyük yükten kurtardın…
Gün: bişi diil canım da büyük yük derken??
N: (gizeme bakar imalı imalı)…hani böyle katil olmak, müebbet hapis yatmak…bunlar büyük yükler…
Gün: (güler)…rica ederim cnm her zmn…

Bu sırada koridorda elinde bi buket çiçekle böyle orta yaşlarda ama yaşına göre genç gösteren, yine yaşına göre oldukça güzel olan bi kadın görünür…bizimkilerin olduğu yere doğru geliodur…kızlar ona dikkatle bakıolardır…kadın gelir…durur…
K: (gizeme)…şey…yalçın bulut’un odası burası mı??
Giz: (şaşırmıştır… “ulan her bölümde de başımıza ayrı iş gelio iyi mi…bu senaristi de dövecem valla artık bu ne ya bi bölümü de adam gibi bitir” düşüncesi geçiodur aklından=))))..e-e-e-evet…
K: (gülümser)..teşekkürler…
N: (ağzını açar “kimsiniz” diye sormak için ama geç kalmıştır…kadın çoktan içeri girmiştir bilee)

ODADA

Kadın elindeki çiçekle içeriye giriş yapar…bulut yine kızlardan biri gelmiştir diye hiç oralı olmaz uyuyo numarası yapar…başı öbür tarafa çevrili gözünün bi tanesi kapalıdır…bariz numara yapıodur…snra kadın konuşur
K: bulut??
B: (aa…hiç de beklemediği, tanıdığını da zannetmediği bi sestir bu…döner yavaşça yatakta…ama dönmesiyle donup kalması bir olur…hani insan yıllarca görmediği birini bi anda karşısında bulunca donup kalır ya..hah ondan işte…ilk şoku atlattıktan snra konuşur…)….zeynep?????

3.Bölüm Sonuuu!!!!!!!!!=)))))))))))))))))))))
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın

MesajKonu: Geri: A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım   A.B.S.K 3 bölüm  3 kısım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 2:42 am

arkadaşlar senaryo Naz ve Gizeme..benim bi alakam yok..sadece kırdıöım potu düzeltdim
nazzz
Admin
nazzz

Kadın

MesajKonu: Geri: A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım   A.B.S.K 3 bölüm  3 kısım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 2:47 am

estaafurullah kuzu ne potu ne kırması
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın

MesajKonu: Geri: A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım   A.B.S.K 3 bölüm  3 kısım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 3:57 pm

yok nazım gercekden izin almadan yapmamalıydım.Embarassed .. eeee yeni bölüm nerde ..sallladınız işi artık Very Happy
nazzz
Admin
nazzz

Kadın

MesajKonu: Geri: A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım   A.B.S.K 3 bölüm  3 kısım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 8:15 pm

3 gün kafa izni günelim...beklicen azcık
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın

MesajKonu: Geri: A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım   A.B.S.K 3 bölüm  3 kısım Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 2:32 am

3 günmü...3 gün az gelir nazım gel bi hafta yapalım maaşda bağlarız ne dersin cheers tövbe ya rabbim cıldırtır bunlar adamı...3 gün tatil yaptın ya neyine yetmedi Evil or Very Mad
nazzz
Admin
nazzz

Kadın

MesajKonu: Geri: A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım   A.B.S.K 3 bölüm  3 kısım Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 7:26 am

abi nie kimse yorum yapmammış ya??
Sahiledanyal12

Kadın
İş veHobiler : Hüseyin Avni Danyal İzlemek :))
Lakap : Sahile_H.A.D

MesajKonu: Geri: A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım   A.B.S.K 3 bölüm  3 kısım Icon_minitimeSalı Nis. 23, 2013 10:37 pm

Yalçın Bulut ‎♥ "Akıllı adamı severim, her zaman uzun Yaşar Smile)

A.B.S.K 3 bölüm 3 kısım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-