HÜSEYİN AVNİ DANYAL fun club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI

+5
Admin
skipper
tsli kz
koto412
yalcinbulut05
9 posters
YazarMesaj
yalcinbulut05

yalcinbulut05

Erkek
İş veHobiler : en büyük hobim televizyonun karşısında kola içip çekirdek çıtlarken KURTLAR VADİSİ PUSUYU izlemek
Lakap : yalcinbulut

HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Empty
MesajKonu: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 10:05 pm

Hüseyin Avni Danyal

Ertan Tataroğlu (d. 1962, Trabzon) Türk tiyatro oyuncusu.

1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu.Bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. 1988-94 yılları arasında Bursa Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı.2001 yılında Sanat Kurumu En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü aldı.

Oynadığı Bazı Oyunlar

Letafet
Azizname
Getto
Çılgın Dünya
Kadıncıklar
Kör Döğüşü
Benimle Oynarmısınız
Kafkas Tebeşir Dairesi

Yönettiği Bazı Tiyatro Oyunları

Azizname
Asiye Nasıl Kurtulur

Oynadığı Bazı Sinema Filmleri

Güz sancısı-2009
Şeytanın Pabucu-2008
Beyaz Melek-Selim -2007
Çinliler Geliyor-Hayri-2006

Oynadığı Bazı Dizi Filmler
Hesaplaşma-Tayfun-2009
Kurtlar Vadisi Pusu-Yalçın Bulut-2007
Hatırla Sevgili-Adnan Menderes-2006
Fırtına-Besim-2006
Aşka Sürgün-Nizar Azizoğlu-2005
Tam Pansiyon-Şahin-2004
Çalınan Ceset-2004
Ablam Böyle İstedi-Azmi-2004
Hayalet-Yalçın-2004
Çemberimde Gül Oya-Kenan]]-2004
Bir Aşk Hikayesi-2004
Hürrem Sultan-Ahmet Paşa-2003
Kurşun Yarası-[[Binbaşı Kenan-2003
Şarkılar Seni Söyler-2003
Esir Şehrin İnsanları-Ramiz-2003
Pembe Patikler-Niyazi-2002
Ferhunde Hanımlar-1993
Dost Eller-1982

En son Günel_H.A.D tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 11:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : en son projeleri de eklendi)
yalcinbulut05

yalcinbulut05

Erkek
İş veHobiler : en büyük hobim televizyonun karşısında kola içip çekirdek çıtlarken KURTLAR VADİSİ PUSUYU izlemek
Lakap : yalcinbulut

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 10:08 pm

sayın adminim lütfen yanlış anlamayın sadece bu daha ayrıntılı olduğu için yazdım sizde yazmışınız ama lütfen k. bakmayın sadece daha ayrıntılı olduğu için yazdım.

saygılar....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:56 pm

abmmm bnm seni çook seviorum Sad
koto412
moderetör
moderetör
koto412

Erkek
İş veHobiler : sinema,tiyatro
Lakap : yokkk

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 5:46 pm

abbilerin abbisiii
tsli kz

Kadın
İş veHobiler : sinema,tiyatrO,gezmek,Foto çekilmeK,hüseyin abimi izlemek xD
Lakap : ArtiT;)Çılgın,mafya :P

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 10:28 pm

adamlarin hasidur ooOo KARADENİZ uşağidir O baldir O COK tatlidir o onun gibid yokdur O BENM GULUM YAA hem hemşerim hemde tsliyiz ikimz bunla gurur duyuyorum Smile hüseyin abi duy sesimizi senin için carpan yüregimizi
kbr
tsli kz

Kadın
İş veHobiler : sinema,tiyatrO,gezmek,Foto çekilmeK,hüseyin abimi izlemek xD
Lakap : ArtiT;)Çılgın,mafya :P

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 10:31 pm

ey way renklere bak fener oldu nefret ederim fenerden (TÜRKİYEDİR WATANIMIZ TRABZINDUR MEKANIMIZ Smile )TRABZONUM BNM BİRİCİK SEWGİLİMMMM HÜSEYİN abim benm tek abim bnm söyle senden baska kımım war bnm lay lay lay oooooo (çoştum gene)
skipper

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 5:10 am

Pardon fakat Hüseyin Bey 'in isminin Ertan Tataroğlu olduğuna dair bilginin güvenilir olduğu bence tartışılır. O yüzden internet alınan her bilginin buraya konulurken iki defa düşünülmesini rica ediyorum.
Admin

Admin

Kadın
İş veHobiler : Ögrenci....
Lakap : M@V!$

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 6:59 am

tabikide tartışılır.. bir üyemizin paylaştığı bilgi sadece aklımzıın bri ucunda olsun diye bulunuyor...
https://huseyinavnidanyal.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 8:46 pm

Valla ne yalan söyleyim ben Avni beyi Ferhunde hanımlarda seyrettim ama bu kadar gündeme damga vuracağını bilemedim hatırla sevgilide seyrettikten sonra tamam ,geleceğin unutulmaz tiyatrocusu olacak dedim ve yanılmamışım şu son bir iki aya kadar tutkunluğum yoktu ne oldu bilmem beni bile etkilemeye başladı .Çok başarılı bir insan ,ülkemde böyle oyuncuları görmek beni çok mutlu ediyor. cheers
duygu

Kadın
İş veHobiler : Turizm

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 3:25 am

Gerçek bir sanatçı nasıl olur diye soranlara en güzel cevap Hüseyin Avni Danyal'dir. Bir dizi, film, oyun vb. ne kadar seneryosu kötü blie olsa eğer soluksuz, büyük bir hazla ve heyecanla izeleniyorsa bunun tek sebebi oyuncudur. Bunun bir örneği olan 'Şetanımın Pabucu' sinema filmi ve 'Letafet' oyunu gerçekten senaryo anlamında çok başarısız oyunlardı. Ama bu film ve oyun eğer bu kadar izlendiyse tek sebebi Hüseyin Avni DANYAL'dir. Bir filme bir sanatçı bu kadar mı izlenebilirlik, görsellik katıp başarılı hale getirir.
Bunu ancak Hüseyin Avni DANYAL gibi gerçek bir duayyen yapabilir. Şu anda rol aldığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde bile oyunculuk anlamında kendisinden ders alması gereken bir çok başrol oyuncusu (!) var bence.

Başarısı daim olacak inşallah. Ee Karadenizli olmanın en büyük avantajı işte...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 2:14 am

Ah bulut kardeş çok mükemmel bir oyuncusun ama ne yazıkki senin adına üzülüyorum siteyi kurmuşlar senide buraya oturtmuşlar .... ama ziyaretine ne gelen var ne giden Very Happy Very Happy yalnız kalma canım ben sık sık uğrarım yanına HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI 742632
bbb

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 10:09 pm

TÜRKİYEDE MAALESEF SANATA VE SANATÇIYA HİÇ DEĞER VERİLMİYOR.NE KADAR İYİ OYUNCU,SANATÇI OLURSANIZ OLUN EĞER ŞANSINIZ YOKSA ÜLKENİN BİR KÖŞESİNDE UNUTULMAYA MAHKUMSUNUZ.HATIRLANMAK İSTİYOSANIZ YA AÇLIKTAN ÖLMEK ÜZERE OLUCAKSINIZ YADA ÇARESİZ BİR HASTALIĞA YAKALANACAKSINIZ.

HÜSEYİN AVNİ BEY BU ŞANSI ANCAK 45İNDEN SONRA YAKALAYABİLDİ.KURTLAR VADİSİNDEN ÖNCE KİMSENİN ZİHNİNDE BÖYLE DEĞERLİ BİR OYUNCU YOKTU.

UMARIM BÖYLE DEĞERLERİ OYUNCULARIN KIYMETİNİ HER ZAMAN BİLİR,SANATA VE SANATÇIYA DEVLET TARAFINDAN SÜREKLİ OLARAK SABİT BİR ÖDENEK ÇIKARTARAK DESTEKLERİZ.
Danyal's Soul
Yeni Üye
Yeni Üye
Danyal's Soul

Kadın
Lakap : BULUT IS MINE .. ^^

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 5:01 am

Thanxx

i love this actor .. ^^

..~
Bullet Bulut

Bullet Bulut

Erkek

MesajKonu: Geri: HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI   HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI Icon_minitimeÇarş. Ocak 12, 2011 1:47 am

Thanks

P beautiful design

HÜSEYİN AVNİ DANYAL'IN HAYATI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resimler...