HÜSEYİN AVNİ DANYAL fun club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[color=darkred]Abi yine kanaltürk'te ama ne zaman belli değil malesef[/color]

2 posters
YazarMesaj
tsli kz

Kadın
İş veHobiler : sinema,tiyatrO,gezmek,Foto çekilmeK,hüseyin abimi izlemek xD
Lakap : ArtiT;)Çılgın,mafya :P

[color=darkred]Abi yine kanaltürk'te ama ne zaman belli değil malesef[/color] Empty
MesajKonu: [color=darkred]Abi yine kanaltürk'te ama ne zaman belli değil malesef[/color]   [color=darkred]Abi yine kanaltürk'te ama ne zaman belli değil malesef[/color] Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 10:38 pm

Berrin Şeker Civil’le “Gecenin Rengi”
Artık yeter!
Bu gece, Gecenin Rengi’nde biraz sertleşiyoruz. Kurtlar Vadisi’nin Bulut’u, Hüseyin Avni Danyal bu gece bizle olacak. Nasıl oluyor da oluyor, bir diziyle memleketin gündemine oturuluyor durumunu bize bi anlatacak. Çünkü merak ediyoruz! Yeter mi? Hayır. O zaman, Özgün’de gelecek ve güzel şarkılarıyla gecemizi renklendirecek. Sonra, sokakları parkur gibi kullan, atlaya zıplaya yamacahi filminden fırlamış gibi dolanan Ninja çocuklar stüdyoda gösterilerini yapacaklar! Gecenin Renginde bu gece, oyunculuk, müzik ve alternatif hareketler üstüne güzel bir toplantı olacak. Aman ha kaçırmayın.

NOT:Abi kanaltürkte orada neler oluyor diye bir proğrama çıkmıştı paroğramı ararken bunu buldum ne kadar doğru bilemiyorum
Sevgilerimle...
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın
İş veHobiler : öyrenci.hobim Hüseyin abi :))))
Lakap : Günka

[color=darkred]Abi yine kanaltürk'te ama ne zaman belli değil malesef[/color] Empty
MesajKonu: Geri: [color=darkred]Abi yine kanaltürk'te ama ne zaman belli değil malesef[/color]   [color=darkred]Abi yine kanaltürk'te ama ne zaman belli değil malesef[/color] Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:59 am

malesef kardeşciğezim .. abi o programa katılalı çok oldu..ben seyr etmişdim Smile o yüzden başlığı kapatmak zorundayım

[color=darkred]Abi yine kanaltürk'te ama ne zaman belli değil malesef[/color]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-