HÜSEYİN AVNİ DANYAL fun club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Abimiz kanaltürk'e konuk oldu.

YazarMesaj
tsli kz

Kadın
İş veHobiler : sinema,tiyatrO,gezmek,Foto çekilmeK,hüseyin abimi izlemek xD
Lakap : ArtiT;)Çılgın,mafya :P

Abimiz kanaltürk'e konuk oldu. Empty
MesajKonu: Abimiz kanaltürk'e konuk oldu.   Abimiz kanaltürk'e konuk oldu. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 11:59 pm

Abimiz yine TVde Smile
tsli kz

Kadın

MesajKonu: Geri: Abimiz kanaltürk'e konuk oldu.   Abimiz kanaltürk'e konuk oldu. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 12:00 am

Kurtlar Vadisie'nin Yalçın Bulut'u Hüseyin Avni Danyal, dizinin gençlere kötü örnek olduğu söylemlerine tepki verdi.

Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor?' programına konuk olan Hüseyin Avni Danyal, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili olarak zaman zaman medyada tartışılan 'şiddete özendirdiği' görüşlerini eleştirdi.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, dizinin gençlere olumsuz örnek teşkil edebilecek davranışlar içermediğini söyleyen Hüseyin Avni Danyal, "Hatta gençlere örnek olabilecek bir takım doğruların altı da kalın kalın çizildi. Ancak bunlar konuşulmuyor da kötü örnek olduğu konuşuluyor" dedi.

Dizinin daha önceki versiyonu 'Kurtlar Vadisi'nden bahsedilmesi üzerine de Hüseyin Avni Danyal, "Ben bu diziye 'Kurtlar Vadisi Pusu' olarak girdim. Daha öncesi beni ilgilendirmez" diye konuştu.

İdam sahnesine nasıl hazırlandı?

'Hatırla Sevgili' dizisinde Adnan Menderes'i canlandıran oyuncu, idam sahnesinin çekileceği gün sette hiç kimseyle konuşmadığını ve siyah perdeyle çevrilmiş bir alan kurdurduğunu ve çekimler haricinde oradan çıkmadığını söyleyerek "O bir süre sonra insanda başka bir ruh hali, başka bir sıkıntı ve buhran yaratıyor. O bunalım ve ruh hali de idam sahnesinde daha rahat, daha doğru oynamama neden oldu" dedi.

Dizinin yapımcısı Tomris Giritlioğlu'ndan idam sahnesiyle ilgili bütün sahnelerin aynı gün çekilmesi ricasında bulunduğunu aktaran Hüseyin Avni Danyal, Giritlioğlu'nun kendisini kırmadığını ve adaya gelerek beyaz gömleğini giydiği andan idam sahnesinin sonuna kadar hepsinin sırayla çekildiğini ve çekimlerin 26 saat sürdüğünü belirtti.

ensonhaber
finsh...
tsli kz

Kadın

MesajKonu: Geri: Abimiz kanaltürk'e konuk oldu.   Abimiz kanaltürk'e konuk oldu. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 12:02 am

NOT:Bu haber ile ilgili video bulursanız lütfen bizlerle paylaşınız. tşklr... Smile
tsli kz

Kadın

MesajKonu: Geri: Abimiz kanaltürk'e konuk oldu.   Abimiz kanaltürk'e konuk oldu. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 12:16 am

Abimiz kanaltürk'e konuk oldu. Kanaltrkdeqm4
Kurtlar Vadisie'nin Yalçın Bulut'u Hüseyin Avni Danyal, dizinin gençlere kötü örnek olduğu söylemlerine tepki verdi.

Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor?' programına konuk olan Hüseyin Avni Danyal, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili olarak zaman zaman medyada tartışılan 'şiddete özendirdiği' görüşlerini eleştirdi.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, dizinin gençlere olumsuz örnek teşkil edebilecek davranışlar içermediğini söyleyen Hüseyin Avni Danyal, "Hatta gençlere örnek olabilecek bir takım doğruların altı da kalın kalın çizildi. Ancak bunlar konuşulmuyor da kötü örnek olduğu konuşuluyor" dedi.

Dizinin daha önceki versiyonu 'Kurtlar Vadisi'nden bahsedilmesi üzerine de Hüseyin Avni Danyal, "Ben bu diziye 'Kurtlar Vadisi Pusu' olarak girdim. Daha öncesi beni ilgilendirmez" diye konuştu.

İdam sahnesine nasıl hazırlandı?

'Hatırla Sevgili' dizisinde Adnan Menderes'i canlandıran oyuncu, idam sahnesinin çekileceği gün sette hiç kimseyle konuşmadığını ve siyah perdeyle çevrilmiş bir alan kurdurduğunu ve çekimler haricinde oradan çıkmadığını söyleyerek "O bir süre sonra insanda başka bir ruh hali, başka bir sıkıntı ve buhran yaratıyor. O bunalım ve ruh hali de idam sahnesinde daha rahat, daha doğru oynamama neden oldu" dedi.

Dizinin yapımcısı Tomris Giritlioğlu'ndan idam sahnesiyle ilgili bütün sahnelerin aynı gün çekilmesi ricasında bulunduğunu aktaran Hüseyin Avni Danyal, Giritlioğlu'nun kendisini kırmadığını ve adaya gelerek beyaz gömleğini giydiği andan idam sahnesinin sonuna kadar hepsinin sırayla çekildiğini ve çekimlerin 26 saat sürdüğünü belirtti.

ensonhaber finsh...
tsli kz

Kadın

MesajKonu: Geri: Abimiz kanaltürk'e konuk oldu.   Abimiz kanaltürk'e konuk oldu. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 12:18 am

resmini ancak buldum onun için birdaha yazdım tam olsun diye nasıl olmus abim her zmn ki gibi çokk balli cikmiş yaaww Smile

Abimiz kanaltürk'e konuk oldu.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-