HÜSEYİN AVNİ DANYAL fun club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurtlar Vadisinin Mafya Babası Çöpçü Oldu

YazarMesaj
Admin

Admin

Kadın
İş veHobiler : Ögrenci....
Lakap : M@V!$

Kurtlar Vadisinin Mafya Babası Çöpçü Oldu Empty
MesajKonu: Kurtlar Vadisinin Mafya Babası Çöpçü Oldu   Kurtlar Vadisinin Mafya Babası Çöpçü Oldu Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 1:18 am

Kurtlar Vadisinin Mafya Babası Çöpçü Oldu 22744848zm1

KURTLAR VADİSİ'NİN MAFYA BABASI ÇÖPÇÜ OLDU
'Kurtlar Vadisi Pusu'da mafya babası 'Yalçın Bulut'u canlandıran Hüseyin Avni Danyal, yeni oyunu 'Letafet'te çöpçü olarak sahneye çıkacak. Yarın akşam Muammer Karaca Tiyatrosu'nda perdelerini açacak oyunda Danyal, uzun saçları ile dikkat çekiyor.

Oyuncu Hüseyin Avni Danyal, Günaydın'dan İlker Gezici'nin röportajında rol aldığı Kuırtlar Vadisi dizisi ve yeni tiyatro oyunu için şu açıklamaları yaptı:

'Kurtlar Vadisi-Pusu 'da oynamak hayatınızı etkiledi mi?
Çok izlenen bir dizi ve gündelik hayatıma sınırlandırmalar getirdi. Eskisi gibi istediğim yerlere girip çıkamıyorum. Bu yüzden hayatı evimde ya da şirketimde yaşamayı tercih ediyorum.

* Dizinin Türkiye'deki gündemi yakalaması ve senaryonun yaşanan olaylarla paralellik göstermesi şaşırtıcı. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?
Türkiye'de 'Kurtlar Vadisi' için konu çok. En büyük başarı senaristlerindir. Akşam haberleri izliyorsunuz, dizi yayınlanıyor. Sanki haberlerin belgeselini izlermiş hissine kapılıyorsunuz.

Hüseyin Avni Danyal, yarın akşam sergilenecek oyun ile ilgili ise şunları söyledi:

* Yarın perde diyoruz. Soner Olgun'un yazdığı 'Letafet' adlı oyunla Muammer Karaca Tiyatrosu'nda seyircinin karşısına çıkacağım. İzleyici orada farklı bir Hüseyin görecek. Sokakta çöp toplayan 'Derviş' adlı bir çöpçü olacağım.

* Bukalemun gibiyimdir. Bence oyunculuk budur. Her projede farklı role bürünmek oyuncunun kalitesini gösterir. Benim işim oynamak.

* 'Letafet'te benim dışımda Zeynep Gülmez, Mert Yavuzcan ve Galip Erdal da rol alıyor.

* 'Letafet' sevgi ve ilişkilerin günümüzde nasıl acımasızca yok edildiğinin tiraji komik hikayesini anlatıyor
https://huseyinavnidanyal.yetkin-forum.com

Kurtlar Vadisinin Mafya Babası Çöpçü Oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtlar Vadisi Pusu