HÜSEYİN AVNİ DANYAL fun club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TÜKETİM TOPLUMU OLDUK

2 posters
YazarMesaj
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın
İş veHobiler : öyrenci.hobim Hüseyin abi :))))
Lakap : Günka

TÜKETİM TOPLUMU OLDUK Empty
MesajKonu: TÜKETİM TOPLUMU OLDUK   TÜKETİM TOPLUMU OLDUK Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 5:12 am

Hüseyin Avni Danyal, ’Güz Sancısı’ ve ’Şeytanın Pabucu’ adlı iki sinema filminde hayranlarının karşısına bambaşka karakterle çıkmaya hazırlanıyor.

Tiyatro yapamadan duramadığını belirten Danyal, "Letafet’ adlı oyunuyla da tiyatroseverlerin karşısına çöp toplayıcısı olarak çıkacak.

Milliyet Televizyon’daki röportajında tüketim toplumu haline gelindiğini belirten Hüseyin Avni Danyal, tiyatro oyunuyla bu konuda mesaj vereceklerine değindi:

"Çöp toplayıcısı, çöpleri toplayan ve bunlar içinde işe yarayanları biriktiren ve diğer insanlarla paylaşan kişi. Amerika’da 20 bin sayıya ulaşan bir kitle var. İçlerinde iyi bir iş sahibi olan ve üniversite mezunu olan kişiler de var. Bunları satın almıyorlar çöplerden topladıklarını değerlendiriyorlar. Tüketim toplumuna tepki göstermek için oluşmuş bir grup. Amerika’da böyle bir grubun olduğunu bu oyunu yaparken bilmiyorduk. Oyun ortaya çıktıktan sonra bize gösterdiler, öğrendik."
Admin

Admin

Kadın
İş veHobiler : Ögrenci....
Lakap : M@V!$

MesajKonu: Geri: TÜKETİM TOPLUMU OLDUK   TÜKETİM TOPLUMU OLDUK Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 5:18 pm

haber için teşekürler canım...
https://huseyinavnidanyal.yetkin-forum.com
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın
İş veHobiler : öyrenci.hobim Hüseyin abi :))))
Lakap : Günka

MesajKonu: Geri: TÜKETİM TOPLUMU OLDUK   TÜKETİM TOPLUMU OLDUK Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:23 pm

bi şey değil Wink

TÜKETİM TOPLUMU OLDUK
1 sayfadaki 1 sayfası