HÜSEYİN AVNİ DANYAL fun club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri

5 posters
YazarMesaj
Innocence

Innocence

Kadın
İş veHobiler : ögrenci hobim kvp fanı olmak
Lakap : _£lf_

Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Empty
MesajKonu: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 10:48 pm

“Şeytanın Pabucu” filminin çekimlerine 8 Eylül’de İstanbul’da başlanıyor...

Başrolleri Fatih Ürek, Aysun Kayacı, Barış Falay, Hüseyin Avni Danyal, Yılmaz Gruda ve Nevin Efe’nin paylaştığı film, Cem Yılmaz’ın Arog filmiyle aynı gün, 5 Aralık’ta vizyona girecek….
Şeytanın Pabucu’nun “yılın komedisi” olacağına inandıklarını belirten filmin yönetmeni Turgut Yasalar, “Arog’la aynı gün vizyona girme cesaretini nasıl gösteriyorsunuz” şeklindeki bir soruya, “Projemize çok güveniyoruz. En az Arog kadar güzel ve iyi bir film olacak Şeytanın Pabucu. Aynı gün vizyona girme kararı da bilinçli olarak alındı.”dedi.

Ekip Olarak Cem Yılmaz’a rakibiz…
Şeytanın Pabucu’yla ilk kez bir sinema filminde başrol oynayacağını belirten Fatih Ürek ise “Cem Yılmaz’a rakip misiniz?” şeklindeki bir soruyu şöyle cevapladı: “Ben Cem Yılmaz’a şahsi olarak rakip olamam. Ancak ekibimiz ve senaryomuz o kadar güçlü ki, ekip olarak Cem Yılmaz’a rakip olabiliriz. Yönetmenimiz Turgut Yasalar, Hüseyin Avni Danyal, Yılmaz Gruda, Barış Falay gibi değerli, usta oyuncularımız beni yönlendirecekler. Çok eğlenceli bir setimiz.”
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın
İş veHobiler : öyrenci.hobim Hüseyin abi :))))
Lakap : Günka

MesajKonu: Geri: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 10:54 pm

ben başlığıa cıyordum ki bi bakdım Elif kardeşim saolsun eklemiş bile..eee resim de benden olsun bari Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri 99506es5 Very Happy
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın

MesajKonu: Geri: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 11:03 pm

Çekimleri başlamadan ilgi odağı olan ve gündeme yerleşen Şeytanın Pabucu filmi için start verildi.

Çekimleri başlamadan ilgi odağı olan ve gündeme yerleşen Şeytanın Pabucu filmi için start verildi. Geçtiğimiz Pazartesi ve Salı günleri okuma provaları yapılan filmin çekimlerine 8 Eylül’de İstanbul’da başlanıyor.

Başrolleri Fatih Ürek, Aysun Kayacı, Barış Falay, Hüseyin Avni Danyal, Yılmaz Gruda ve Nevin Efe’nin paylaştığı film, Cem Yılmaz’ın Arog filmiyle aynı gün, 5 Aralık’ta vizyona girecek…. Yapımcılığını Mia Film/Banu Akdeniz’in üstlendiği Şeytanın Pabucu’nun yönetmenleri ise yine başarılı yapımlara imza atmış iki isim; Turgut Yasalar ve Hilal Bakkaloğlu… Senaryoyu ise Yasalar, Bakkaloğlu ve Aslı Doğan birlikte kaleme aldı.

İzleyenleri kahkaha tufanına sürükleyecek senaryosu, kurgusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla Şeytanın Pabucu’nun “yılın komedisi” olacağına inandıklarını belirten Yönetmen Turgut Yasalar, “Arog’la aynı gün vizyona girme cesaretini nasıl gösteriyorsunuz’ şeklindeki bir soruya, ‘Projemize çok güveniyoruz. En az Arog kadar güzel ve iyi bir film olacak Şeytanın Pabucu. Aynı gün vizyona girme kararı da bilinçli olarak alındı. . Filme inanmak çok önemli… Senaryosu, oyuncu kadrosu, müzikleri, prodüksiyonu her şeyiyle dört dörtlük bir komedi filmi çekiyoruz…. Filmde herkes şeytan ve biri diğerine pabucu ters giydirmeye çalışıyor….

Sinemaseverler, kılıktan kılığa giren, “Hacı Abla”yken komşunun seksi sarışın kızı Aysel’e (Aysun Kayacı) kur yapan Burhan’a (Fatih Ürek) bayılacak…
Şeytanın Pabucu, Türk halkının ailece izleyecekleri, hatta bir kez değil eğlenmek için defalarca seyredecekleri bir komedi klasiği olacak” dedi.

“Ekip Olarak Cem Yılmaz’a rakibiz…”
Şeytanın Pabucu’yla ilk kez bir sinema filminde başrol oynayacağını belirten Fatih Ürek ise “Cem Yılmaz’a rakip misiniz?” şeklindeki bir soruyu şöyle cevapladı: “Ben Cem Yılmaz’a şahsi olarak rakip olamam. Ancak ekibimiz ve senaryomuz o kadar güçlü ki, ekip olarak Cem Yılmaz’a rakip olabiliriz. Yönetmenimiz Turgut Yasalar, Hüseyin Avni Danyal, Yılmaz Gruda, Barış Falay gibi değerli, usta oyuncularımız beni yönlendirecekler. Çok eğlenceli bir setimiz olacak, sinemaseverler de bu müthiş komediyi severek seyredecek.İnşallah filmimiz gişe rekorları kıracak.”

“Çok Çok Çok Güldürecek…”
Okuma provaları sırasında heyecanı gözden kaçmayan filmin ana karakterlerinden, güzeller güzeli Aysel’i canlandıracak olan Aysun Kayacı ise, Şeytanın Pabucu projesinde yeralmaktan dolayı kendisini çok şanslı hissettiğini söyledi. Kayacı şöyle konuştu: “Çok çok çok güldürecek, eğlenceli bir komedi. Senaryoyu ilk okuduğumda gülmeye başladım ve ben bu projede yer almalıyım dedim. Aysel mahallenin bahtsız güzellerinden biri… Hayalleri, umutları var… Onun gönlünün kime kayacağını, hangi sürpriz isme aşık olacağını ise filmin finalinde öğreneceğiz… Şu anda biz bile bilmiyoruz o kişiyi… “

“Kurtköy’de Geniş Bir Plato Yaptırılıyor… Masraftan Kaçılmıyor…”
Filmin çekimleri için Kurtköy’de geniş bir plato yaptırıldığını ve şu anda kullanılmayan bir fabrikayı set haline getirdiklerini kaydeden Yapımcı Banu Akdeniz ise şunları söyledi: “Mia Film olarak yaratıcı, ses getirecek, konuşulacak ve ilgi çekecek prestijli yapımlara sıcak bakıyoruz… Şeytanın Pabucu da gerçekten eğlendirecek, izleyenleri bulundukları andan koparıp mizahın derinliklerine götürecek bir yapım olacak…. Filmin ekibini oluştururken yönetmenimiz Turgut Yasalar’la birlikte son derece titiz çalışmalar gerçekleştirdik… Oyuncu seçiminden kamera arkası ekibe, senaryodan çekim platolarına kadar masraftan ve emekten kaçınmadık…

Türk sinema seyircisinin bu tür kaliteli komedileri izlemeye layık bir kitle olduğunu düşünüyoruz”

Film, isminden de anlaşılacağı üzere, oyun içinde oyunların oynandığı, bir sürü sahte kimliğin kol gezdiği, dolandırılan dolandırıcıların bir ipte cambazlık yapmaya kalktığı enteresan bir atmosferde geçiyor… Biraz sirk tadında tam bir maskeli baloyu andıran bu ortamda kahramanlarımız “Şeytana Pabucunu ters giydirmeye” çalışırlarken, zaman zaman kendileri aşılmaz girdaplara sürükleniyorlar….

Şeytanın Pabucu, 5 Aralık’ta 200 kopya olarak tüm Türkiye’de vizyona girecek… Film, sadece oyuncularıyla değil, güçlü kamera arkası ekibiyle de dikkat çekiyor.... Müzikleri, Cengiz Onural ve Bora Ebeoğlu hazırlıyor. ,

Yine birçok başarılı filme (Sis ve Gece, Beynelmilel, Yaşamın Kıyısında, Araf) görüntü yönetmeni olarak imza atmış Gökhan Atılmış’ın yanı sıra “Takva, Hırsız Polis, Musallat, Kara Yılan” gibi yapımların sanat yönetmeni olan Erol Taştan da Şeytanın Pabucu kadrosunda yeralıyor.

Şeytanın Pabucu, ilerlemiş yaşına rağmen yaşlı ablası Nebahat ile birlikte yaşayan, zamanını kumarda ve altı ganyanda para kaybederek geçiren Burhan’ın (Fatih Ürek) trajikomik hikayesini anlatıyor…

Sinemaseverler, Şeytana Pabucu’nu ters giydirmeye çalışanların akıl almaz maceralarına… Yaşanan birbirinden komik olaylara ve müthiş tiplemelere bayılacak…. Sürekli çalan kapının ardında yaşanan sürprizler, izleyenleri gülme krizine sokacak
Innocence

Innocence

Kadın
İş veHobiler : ögrenci hobim kvp fanı olmak
Lakap : _£lf_

MesajKonu: Geri: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 11:11 pm

hüseyin abi yine çok fena bakmış resimde mrgreen
nese döktürüyo sinema filmlerini hüseyin abi çok yoğun anlaşılan ününe ün katıcak bu filmler

resim için saol günelcm resim bulamamıştım ben ayıca bilgilendirdigin içinde Smile
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın

MesajKonu: Geri: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 11:13 pm

rice ederim Elif bende bu haberi duyduğumdan beri arıyordum sonunda buldumburda paylaşayım dedim Very Happy
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın

MesajKonu: Geri: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:50 pm

Hüseyin abiyi bi de hırsızken görmek nasib olacak..gerci daha önce de hırsız bir rolu oynamışdı ama orda ceset çalıyordu... Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri 59880
koto412
moderetör
moderetör
koto412

Erkek
İş veHobiler : sinema,tiyatro
Lakap : yokkk

MesajKonu: Geri: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 3:23 am

tanıtımını izledimmm
Admin

Admin

Kadın
İş veHobiler : Ögrenci....
Lakap : M@V!$

MesajKonu: Geri: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 5:39 am

Günel_H.A.D demiş ki:
Hüseyin abiyi bi de hırsızken görmek nasib olacak..gerci daha önce de hırsız bir rolu oynamışdı ama orda ceset çalıyordu... Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri 59880

aynı şeymi kzuu allah iyiliğini versin gece gece koptum gülmekten:D
https://huseyinavnidanyal.yetkin-forum.com
Günel_H.A.D
Admin
Günel_H.A.D

Kadın

MesajKonu: Geri: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 4:19 am

işte Filmden 1 kaç görüntü
Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Had1
Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Had2
Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Had3
Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Had4
Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Aaaanu8

naza tşk Very Happy
tsli kz

Kadın
İş veHobiler : sinema,tiyatrO,gezmek,Foto çekilmeK,hüseyin abimi izlemek xD
Lakap : ArtiT;)Çılgın,mafya :P

MesajKonu: Geri: Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri   Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 10:50 pm

gusel göruntuler abinin ustalığı görüküyo burada aslann abimmm

Şeytanın Pabucu Filmin Çekimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-